Нардеп Сергій Лещенко поділився версією появи меморіальної дошки на будинку, де він купив квартиру,  зауваживши, що у квартирі навіть ще не розпочинав повноцінний ремонт. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

“Табличка, звичайно, красива. Мені подобається. І треба напевне її ще в рамку якусь дерев’яну взяти. А загалом вона насправді вказує на те, що я комусь добре на хвоста наступаю і своєю діяльністю заважаю діяти корупціонерам, якщо вони вже до таких кроків вдаються. Насправді, думаю, що в цьому піар. Піар, він завжди піар. Нехай висить”, – зауважив Лещенко.

Невідомі повісили пам’ятну дошку Сергію Лещенко на будинок, де він придбав житло за 7,5 мільйонів. Дошка містила фотографію народного депутата та перелік спонсорів, які нібито допомагали у купівлі житла депутатом. Висіла пам’ятка трохи більше 5 годин, хто повісив її на будівлю невідомо, хоча на будинку і стоїть камера спостереження.

Водночас він не зміг назвати імен тих, кого він підозрює у скоєному.

“Не маю жодної гадки хто її повісив. Повторюся, що нормальна людина, якщо їй є, чим в житті займатися, не буде витрачати на таке свій час, свої гроші. Очевидно, комусь треба було це зробити для того, щоб у такий спосіб мене атакувати. Але мене це взагалі не обходить, тому я думаю, що це певною мірою табличка визнання. А мені треба ще більше докладати зусиль, щоб отримати потім вже справжню табличку на будинку, де я буду мешкати”, – наголосив нардеп.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/68c2ed453cf48d81c1b42f1e8aaecbf8-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/68c2ed453cf48d81c1b42f1e8aaecbf8-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаКиївбудинок,нардеп,Сергій Лещенко,табличкаНардеп Сергій Лещенко поділився версією появи меморіальної дошки на будинку, де він купив квартиру,  зауваживши, що у квартирі навіть ще не розпочинав повноцінний ремонт. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч. 'Табличка, звичайно, красива. Мені подобається. І треба напевне її ще в рамку якусь дерев’яну взяти. А загалом вона насправді вказує...| Київської області та України | Kiev Time