У Дніпровському районі Києва обробили проти кліщів парк “Перемога” та Гідропарк. Акарицидну обробку зелених зон виконали працівники ТОВ “ЕМПЕКС”, які перемогли у електронній закупівлі. Про це повідомили в прес-службі КО “Київзеленбуд”.

“Обробку парків здійснили за допомогою сполук та препаратів, що дозволені до застосування в Україні. Цей захід проводиться з метою мінімізації випадків укусів кліщами мешканців у міських парках та запобігання можливості виникнення та розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту, хвороби Лайма”, – зазначили в прес-службі Зеленбуду.

Нагадаємо, раніше території чотирьох парків Києва обробили від кліщів. Це парк «Муромець» і парк з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича між проспектом Маяковського та вулицею Бальзака у Деснянському районі, Голосіївський парк у Голосіївському районі та парк Нивки у Шевченківському районі.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Park-Peremoga-ta-Gidropark-obrobyly-proty-klishhiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Park-Peremoga-ta-Gidropark-obrobyly-proty-klishhiv-150x150.jpgKievTimeВладаДніпровський районКиївСуспільствоГидропарк,Кліщі,парк ПеремогаУ Дніпровському районі Києва обробили проти кліщів парк 'Перемога' та Гідропарк. Акарицидну обробку зелених зон виконали працівники ТОВ 'ЕМПЕКС', які перемогли у електронній закупівлі. Про це повідомили в прес-службі КО 'Київзеленбуд'. 'Обробку парків здійснили за допомогою сполук та препаратів, що дозволені до застосування в Україні. Цей захід проводиться з метою...| Київської області та України | Kiev Time