Як нагадують у «Київтранспарксервісі», сьогодні у столиці для водіїв користування всіма паркувальними майданчиками – безкоштовне.

«А якщо побачите, що хтось збирає гроші за парковку – дзвоніть на гарячу лінію 0-800-300-516. Або викликайте поліцію. Проте, порушувати правила паркування автомобілів не радимо», – попереджають у «Київтранспарксервісі».

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Sogodni-vodiyi-zmozhut-bezkoshtovno-korystuvatysya-vsima-parkuvalnymy-majdanchykamy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Sogodni-vodiyi-zmozhut-bezkoshtovno-korystuvatysya-vsima-parkuvalnymy-majdanchykamy-150x150.jpgKievTimeВладаКиївСуспільствоавто,КП «Київтранспарксервіс»,парковаЯк нагадують у «Київтранспарксервісі», сьогодні у столиці для водіїв користування всіма паркувальними майданчиками - безкоштовне. «А якщо побачите, що хтось збирає гроші за парковку - дзвоніть на гарячу лінію 0-800-300-516. Або викликайте поліцію. Проте, порушувати правила паркування автомобілів не радимо», - попереджають у «Київтранспарксервісі». «Вечірній Київ»| Київської області та України | Kiev Time