Напередодні близько п’ятої години вечора, до чоловіка на вулиці Пулюя підійшов невідомий і запропонував купити у нього тротил. Переляканий чоловік відмовився, але викликав поліцейських.

Про це сьогодні повідомляє Інформатор з посиланням на press-centr.

Він детально описав дивакуватого продавця. Інспектори, які прибули на місце події, майже одразу побачили особу, яка підпадала під орієнтування, та попросили витягнути все з кишень.

У правій кишені куртки чоловіка патрульні виявили невідому тверду речовину. На місце події викликали вибухотехніків та слідчих Франківського відділу поліції. Особу чоловіка встановили по базі даних. Ним виявився 52-річний мешканець Львова, який вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабежі.

Згодом він зізнався, що це дійсно тротилові шашки, які належать йому і він просто хотів їх продати. Чоловіка доставили до відділу поліції та передали слідчим.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/zakarpattya20100317161305-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/zakarpattya20100317161305-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствовибухівка,Львів,ПоліціяНапередодні близько п'ятої години вечора, до чоловіка на вулиці Пулюя підійшов невідомий і запропонував купити у нього тротил. Переляканий чоловік відмовився, але викликав поліцейських. Про це сьогодні повідомляє Інформатор з посиланням на press-centr. Він детально описав дивакуватого продавця. Інспектори, які прибули на місце події, майже одразу побачили особу, яка підпадала під орієнтування, та...| Київської області та України | Kiev Time