У порівняні з іншими країнами світу в Україні ситуація з вакцинацією проти коронавірусу просто катастрофічна.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“Я йому ставив питання на уряді вчора: що у нас з вакцинацією? Він казав: ми вийдемо на 270 тисяч вакцинацій на день. Коли? Тобто весь той CoviShield, який завезли, мав би тоді за два дні використаний”, – зауважив Гончаренко.

За його словами такі повільні темпи вакцинації населення є катастрофічними.

“У нас сьогодні темпи вакцинації, за вчорашній день – 15 тисяч вакцинацій. Це означає, що у нас займе вісім років вакцинація. Вісім років! Це 70%, про які розповідають. Тобто це катастрофа повна” – заявив нардеп.

Він зауважив, що в інших країнах світу щеплення проводиться організовано і швидко, натомість в Україні за 40 днів вакцину отримало менше ніж 1% населення.

“Нам кажуть, що це ж важко, і вакцинація – це непросто. Королівство Бутан – не сама розвинута країна в світі – за дев’ять днів вакцинувала 60% свого населення. Їм знадобилося 9 днів, щоб вакцинувати 60% населення. Це невелика країна – 700 тисяч населення. Але ми за більш ніж місяць скільки вакцинували? Менше 1% за більш ніж 40 днів вакцинації”, – підкреслив народний обранець.

Він додав, що владі не вдасться звинуватити у всьому лише Степанова. Досвід міжнародних партнерів демонструє, що відповідальність за вакцинацію несуть голови держав та урядів.

“І вже, до речі, на Степанова це все не спишеш. Тому що в усьому світі за це відповідають голови держав, голови урядів. В Україні вакцинація провалена повністю. Ми на третьому місці з кінця в Європі. Гірше нас тільки Північна Македонія і Косово”, – розповів Гончаренко.

“Навіть Білорусь, в якій Лукашенко казав, що буде коронавірус трактором лічити, навіть вони вже нас обійшли за темпами вакцинації”, – додав народний депутат.

prm.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/04/Vladi-znadobytsya-shhonajmenshe-visim-rokiv-na-vaktsynatsiyu-ukrayintsiv-Goncharenko.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/04/Vladi-znadobytsya-shhonajmenshe-visim-rokiv-na-vaktsynatsiyu-ukrayintsiv-Goncharenko-150x150.pngKiev TimeВладавакцинація,Європейська Солідарність,коронавірус,Максим Степанов,МОЗ,Олексій ГончаренкоУ порівняні з іншими країнами світу в Україні ситуація з вакцинацією проти коронавірусу просто катастрофічна. Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко. “Я йому ставив питання на уряді вчора: що у нас з вакцинацією? Він казав: ми вийдемо на 270 тисяч вакцинацій на день. Коли?...| Київської області та України | Kiev Time