Нд. Чер 23rd, 2024

“Викритий агент ФСБ та друг Баканова Денис Кірєєв влаштовується у державний банк на високу посаду”, – Бондаренко

Викритий агент ФСБ та друг Баканова Денис Кірєєв влаштовується у державний банк на високу посаду, -Ярослав БондаренкоВикритий агент ФСБ та друг Баканова Денис Кірєєв влаштовується у державний банк на високу посаду, -Ярослав Бондаренко

“Друг Голови СБУ Івана Баканова, викритий агент ФСБ РФ Денис Кірєєв з оперативними псевдонімами «Хороший» та «Бухгалтер» знов влаштовується у державний банк України на високу посаду”, – про це повідомляє у своєму розслідуванні блогер Ярослав Бондаренко:

“Друг Голови СБУ Івана Баканова, викритий агент ФСБ РФ Денис Кірєєв з оперативними псевдонімами «Хороший» та «Бухгалтер» знов влаштовується у державний банк України на високу посаду
З приходом до влади «Слуг» по суті відбувається повзучий реванш «Антимайдану». В Україну повертаються наближені до Януковича персонажі. Всі вони агенти впливу Російської Федерації. Зеленський починає призначати на ключові пости в країні представників режиму Януковича та Українофобів. Так наприклад заступником керівника Офісу Президента призначається Олег Татаров, який працював на високий посаді в МВС та переслідував активістів Майдану.

Показовим також було призначення на посаду голови СБУ друга дитинства Зеленського – Івана Баканова. Людини яка довгий час працювала в структурах депутата від ОПЗЖ Григорія Суркіса який пов’язаний з Медведчуком. Баканов також має теплі дружні відносини з ще одним депутатом від ОПЗЖ — кумом Путіна Медведчуком.
Після призначення Баканова по суті відбувається повернення в СБУ старих кадрів часів Януковича. Звільняються патріоти з повідних посад. СБУ перетворюється на репресивну машину «Слуг».

Під шумок в СБУ починають просочуватись різні пройдисвіти «домайданного» часу. Наприклад «вспливає» друг Баканова — Денис Кірєєв — український банкір часів Януковича якого неодноразово звинувачували в тому що він є діючим агентом ФСБ РФ.”

 На каналі Youtube  Ярослава Бондаренко опубліковано запис телефонної розмови, як зазначено блогером:

“співробітника ФСБ РФ з українським співрозмовником, в якій зафіксовано багаторічну співпрацю колишнього топ-менеджера українських державних Ощадбанку і Укрексімбанку Дениса Кірєєва.

Як випливає із запису телефонної розмови, представник ФСБ РФ розкриває багаторічну співпрацю Дениса Кірєєва, який обіймав з 2007 по 2014 рр. керівні посади в державних Укрексімбанку та Ощадбанку, з російською розвідкою: з 2006 року він «зливав» ФСБ РФ дані про закупівлі зброї для Збройних сил України, а також про схеми збагачення українських олігархів, в тому числі Рината Ахметова ще в період президентства Віктора Ющенка.”

 

«У 2006 році [Денис Кірєєв] був затриманий на переході між пропускним пунктом тоді ще Луганській області і Мелерово Ростовської області. [З ним почав роботу] полковник Третього управління ФСБ Федоров — людина з 2012 року вийшов на пенсію. Зрозуміло, передав його [Кірєєва] далі, і той дає свідчення під псевдонімом «Хороший», — розповів у телефонній розмові про початок співпраці Кірєєва з російською розвідкою діючий представник ФСБ РФ.

Він розповів українському співрозмовнику, що Денис Кірєєв давно і охоче співпрацює з російською розвідкою: «Він брав участь в показаннях про фінансування Збройних сил України — скільки і якого бюджету йде на закупівлю якого озброєння».

Згодом, отримавши керівні посади в найбільших держбанках України, і маючи в своєму розпорядженні ще більший обсяг даних про фінансові потоки в українській оборонній промисловості і в армії, Кірєєв стає ще більш цінним агентом ФСБ РФ, який може постачати дані про фінансування української армії і закупівлі озброєнь для неї.

Як випливає з службового рапорту Міністерства оборони Російської Федерації, який потрапив у ЗМІ, ФСБ Російської Федерації з 2015 року закрила дані про українського агента — Кірєєва для колег з військової розвідки. Крім цього, у зв’язку з перепідпорядкуванням від російської військової розвідки до ФСБ Денису Кірєєву замінили оперативний псевдонім з «Хороший» на «Бухгалтер».

Викритий агент ФСБ та друг Баканова Денис Кірєєв влаштовується у державний банк на високу посаду, -Ярослав Бондаренко
“Викритий агент ФСБ та друг Баканова Денис Кірєєв влаштовується у державний банк на високу посаду”, -Ярослав Бондаренко

Також, блогер повідомив, що у Дениса Кірєєва “велика кількість контактів з числа чиновників і силовиків часів Януковича, росіян та представників незаконних терористичних банд формувань ЛДНР” та оприлюднив деякі їх контактні дані:

Кротенко Павло Миколайович, 06.04.1965 року народження — це один з московських «кураторів» за Кримом від угрупування «солнцевськіх»; номер телефону 067-501-1111
Челомбітько Микола Іванович, 1953 року народження — ., контакт з «ЛНР»- це парламентер від Жириновського; номер телефону 066-988-8723
Кміта Андрій Федорович, очолював СБУ Івано-Франківщини за часів Януковича, номер телефону 050-ххх-5199 ;
Ковальов Олександр Іванович, права рука кримінального авторитета Киселя В.В., зараз голова ВГО «Ніхто крім нас». Номер телефону 050-ххх-9277
Невстановлена особа, але є зв’язком найманця незаконних терористичних банд формувань «ДНР»/«ЛНР» Палмер АНДРЕА (громадянин Італії); номер телефону +4-673-121-30-43
«Сєдой» — це сепаратист-бойовик в групі Дремова Павла Леонідовича , це один з відомих польових командирів терористичного угрупування ЛНР, номер телефону 050-453-7698″

Бондаренко зазначає, що “зараз Кірєєв в спробах знову зайняти високий пост в одному з державних банків, намагається використовувати всі можливості, в тому числі хороші неформальні відносини з другом дитинства президента — Іваном Бакановим, але довгий «шлейф» з різного роду афер, «кидків» і «рішалова» не дає можливості Івану Баканова рекомендувати Кірєєва в Офісі Президента на посаду керівника державного банку.”

Джерело: – bondarenko.liveRelated Post