28 лютого у приміщенні Білоцерківської міськради відбулося засідання конкурсної комісії, яка обирала керівника для майбутнього КП “Муніципальна варта”. Крім колишнього начальника поліції Білої Церкви Сергія Возненка на цю посаду ніхто не претендує.

Дискусія засвідчила, що навіть місцеві посадовці до кінця чітко не розуміють, чи буде майбутнє підприємство самостійно заробляти на себе кошти, а чи доведеться утримувати з міського бюджету та які його основні функції.

Кандидат на посаду начальника комунального підприємства Сергій Возненко коротко зазначив, що головне завдання “Муніципальної варти” – охоронні послуги та представив конкретний план дій: отримання ліцензії, облаштування пункту централізованого спостереження з відеокамер, які будуть розташовані по місту, набір та навчання персоналу, облаштування приміщення, закупівля автомобілів, на які міська рада виділила 1,1 млн.грн., укладання договорів з охоронної діяльністі, реорганізації та перехід працівників Інспекції з благоустрою до складу “Муніципальної варти”.

Заступник міського голови Валерій Гнатюк, який був у складі конкурсної комісії, зауважив, що напевно головне завдання “Муніципальної варти” якраз не охоронна діяльність, а підтримання порядку з благоустрою, а сюди входить: контроль санітарного стану міста, відстеження незаконного будівництва, демонтаж незаконних тимчасових споруд, рекламних конструкцій тощо. А також поцікавився у претендента, коли реально очікувати на початок роботи вартових. 

Сергій Возненко запевнив, що благоустроєм займуться відразу, адже є фахівці з Інспекції благоустрою, а охоронною діяльність – через 2 місяця після набору персоналу та закупівлі техніки.

Чисельність варти планується у складі 30 осіб. На думку Валерія Гнатюка, мінімальна зарплата має бути 7000грн., а отже тільки на зарплату на рік піде близько 2 млн.грн. Вартові матимуть спеціальну форму, посвідчення, зможуть застосовувати до правопорушників фізичну силу, гумові кийки, наручники та пістолети з гумовими кулями та затримувати підозрілих осіб до приїзду поліції. Також будуть задіяні на охороні громадського порядку під час масових заходів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/c6382ecc548febcf9702b41806693739_L-1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/c6382ecc548febcf9702b41806693739_L-1-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Валерій Гнатюк,Муніципальна варта,Поліція,Сергій Возненко28 лютого у приміщенні Білоцерківської міськради відбулося засідання конкурсної комісії, яка обирала керівника для майбутнього КП “Муніципальна варта”. Крім колишнього начальника поліції Білої Церкви Сергія Возненка на цю посаду ніхто не претендує. Дискусія засвідчила, що навіть місцеві посадовці до кінця чітко не розуміють, чи буде майбутнє підприємство самостійно заробляти на...| Київської області та України | Kiev Time