Чт. Тра 23rd, 2024

Дерматологія: консультація лікаря-дерматолога, діагностика та лікування шкірних захворювань

Дерматологія консультація лікаря дерматолога, діагностика та лікування шкірних захворювань

Дерматологія – це галузь клінічної медицини, предметом вивчення якої є будова і функції шкірного покриву, слизових оболонок, волосся і нігтів, а також захворювання шкіри, їх діагностика, лікування та профілактика.

Шкірні хвороби – все це сигнали нашого організму про те, що щось йде не так, і в цій ситуації слід звернутися до лікаря-дерматолога, перш ніж братися за маски та вітаміни.

Щоб отримати справді здорове волосся, нігті та шкіру, тобто, дійти довготривалого результату, замість маскувати проблеми масками, манікюром і тональним засобом, потрібно розібратися з проблемою зсередини.

До кого звернутися по допомогу?

При виявленні проблем зі шкірою, найкраще звернутися до фахівців, які надають кваліфіковану допомогу в діагностуванні та лікуванні різних захворювань шкіри, нігтів і волосся. Діагностування та лікування захворювань шкіри, нігтів і волосся зазвичай входить до компетенції дерматологів. Дерматологи є медичними спеціалістами, які спеціалізуються у діагностиці, лікуванні та профілактиці різних захворювань шкіри, нігтів і волосся.

Фахову консультацію лікаря-дерматолога можна отримати у клініці персоналізованої медицини “EURODERM” (ЄВРОДЕРМ). Щоб записатись на консультацію до дерматолога перейдіть за посиланням: https://euroderm.com.ua/

Наукові консультанти клініки “EURODERM”— відомі в Україні та за її межами лікарі, які є спеціалістами в дерматовенерології, дерматоонкології, алергології та інших напрямках, а сама клініка обладнана сучасною діагностичною апаратурою.

Які захворювання лікує дерматолог?

 • Псоріаз
 • Вітиліго
 • Розацеа
 • Акне
 • Мелазму
 • Бородавки
 • Мікози
 • Атопічний дерматит
 • Псоріаз волосяної частини голови
 • Себорейний дерматит
 • Пухирчатку
 • Алергічний контактний дерматит
 • Медикаментозна алергія
 • Кропив’янка

Діагностування захворювань шкіри, нігтів і волосся

1. Медична анамнез: Дерматолог збере інформацію про медичну історію пацієнта, сімейні захворювання та інші фактори, що можуть впливати на стан шкіри, нігтів і волосся.

2. Фізичний огляд: Дерматолог огляне зони захворювання, а також може провести загальний огляд шкіри, нігтів і волосся для виявлення інших можливих проблем.

3. Діагностичні тести: В деяких випадках дерматолог може призначити лабораторні тести, біопсію або інші діагностичні процедури для точнішої діагностики.

Лікування захворювань шкіри, нігтів і волосся

1. Лікарська терапія: Застосування місцевих кремів, мазей, гелів або системних ліків для зниження запалення, зцілення шкіри, нігтів і волосся або контролю інфекцій.

2. Фізіотерапія: Використання різних фізичних методів лікування, таких як ультразвук, лазерна терапія, кріотерапія (лікування за допомогою холоду) та інші.

3. Хірургічні процедури: Якщо необхідно, дерматолог може здійснити хірургічну інтервенцію, наприклад, для видалення пухлин, зміненого нігтьового ложа або іншого втручання.

4. Косметичні процедури: Дерматолог також може виконувати косметичні процедури, такі як ботулінотерапія (ботокс), заповнення зморшок, пілінг шкіри, лазерна епіляція і т. д.

5. Загальні поради щодо догляду: Дерматолог надасть поради з догляду за шкірою, нігтями і волоссям, які допоможуть зберегти здоровий стан і запобігти повторенню захворювання.

Важливо звернутися за консультацією до кваліфікованого лікаря-дерматолога при будь-яких проблемах зі шкірою, нігтями чи волоссям, оскільки самолікування або непрофесійні процедури можуть загострити стан і спричинити ускладнення.Related Post