Майно російської федерації та республіки білорусь вже приносить дохід державі. Йдеться, зокрема, про рухомий склад та товарно-матеріальні цінності, які були заарештовані завдяки Бюро економічної безпеки.

У БЕБ наголошують – “Укрзалізниця” вже отримала 1,3 млрд грн доходу від комерційного використання арештованих залізничних вагонів та контейнерів, які належали компаніям рф та рб.

Також Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) реалізувало чергову партію арештованого аміаку. Наразі вже продано три партії арештованого аміаку на загальну суму понад 910 мільйонів гривень. Таким чином, держава вже отримала понад 2,2 млрд гривень доходів завдяки арештованим БЕБ активам.

“Згадані активи – вагони в кількості 17800 та понад 42 тис. тонн аміаку були вилучені та арештовані детективами БЕБ у підприємств, що прямо або опосередковано пов’язані з компаніями або громадянами росії та білорусі. З початку повномасштабної війни Бюро економічної безпеки України, в межах досудових розслідувань у кримінальних провадженнях за фактами порушень в економічній сфері, ініціює арешт активів росії та білорусі (фізичних та юридичних осіб). Наразі детективи БЕБ здійснюють досудове розслідування у 22 кримінальних провадженнях”, – повідомили у бюро.