У нормах по декларуванню доходів громадян відбулися певні зміни.

Державна фіскальна служба констатує, що з початку деклараційної кампанії у Києві подали декларації 35 мільйонерів. Про це в ефірі радіо “Голос Столиці” повідомила начальник Головного управління ДФС в Києві Людмила Демченко.

“На сьогодні в Києві подано 848 декларацій про майновий стан і доходи із загальною сумою задекларованого доходу в понад 236 млн гривень. З них – 35 декларацій подано мільйонерами і 393 декларації, – на податкову знижку”, – сказала вона.

Демченко зазначила, що за поданими деклараціями до сплати належить 3,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн гривень військового збору.

Як зазначила керівник столичного управління ДФС, у нормах по декларуванню доходів громадян відбулися певні зміни. Так, форму декларації доповнено рядком, у якому відображаються податкові зобов’язання платника податків по списаному боргу по кредиту на придбання житла.

Крім того, у 2017 році були внесені зміни в Податковий кодекс, згідно з якими скасовані обмеження за розміром суми, сплаченої за навчання, яку платник податку може включити до податкової знижки за результатами звітного року, а також обмеження щодо навчального періоду, за який здійснено таку сплату.

До того ж, за результатами 2017 платник податку може скористатися правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи отримує такий член сім’ї заробітну плату. Людмила Демченко нагадала, що платники, які відповідно до розділу IV Податкового кодексу зобов’язані подавати декларацію до 1 травня 2018 року.