3 травня, у Білій Церкві виникла масштабна пожежа на одному із місцевих підприємств

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку “Басейнове управління водних ресурсів річки Рось” у Facebook.

Велика кількість води, якою ліквідовували пожежу, потрапила до міської зливової каналізації та у подальшому – до річки Рось. Таким чином, вкотре постає нагальне питання невідкладного будівництва локальних очисних споруд мережі зливової каналізації.

З метою визначення впливу на якість води у річці спеціалістами БУВР Росі будуть відібрані проби води нижче по течії річки Рось та направлені на лабораторні дослідження. Для попередження про факт забруднення річки Рось будуть повідомлені комунальні підприємства, що забезпечують питною водою з річки Рось міста Богуслав, Миронівка та Корсунь-Шевченківський.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/voto.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/voto-150x150.jpgKiev-TimeБіла ЦеркваБогуславБіла Церква,Вода,пожежа3 травня, у Білій Церкві виникла масштабна пожежа на одному із місцевих підприємств Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на сторінку 'Басейнове управління водних ресурсів річки Рось' у Facebook. Велика кількість води, якою ліквідовували пожежу, потрапила до міської зливової каналізації та у подальшому - до річки Рось. Таким чином,...| Київської області та України | Kiev Time