Holy Sweets Dog Festival - Halloween edition
Holy Sweets Dog Festival – Halloween edition

Зустрічай Halloween разом зі своїм песиком!

У Києві 28 жовтня на “Поляні ВДНГ” пройде фестиваль для усіх порід собак та їхніх власників Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition.

Захід несе в собі соціальну мету з розвитку pet-friendly культури, освітню місію з поширення інформації про каністерапію та благодійну ціль в допомозі притулку для тварин. Оскільки даний фестиваль є і розважальним заходом, то позитивно впливає на моральний стан українців, допомагаючи зняти стрес, знайти однодумців та організувати дозвілля всією сім’єю.

Розвиток pet-friendly культури є невіддільною частиною фестивалю для собак. Адже саме тут господарі зможуть зміцнити стосунки зі своїм песиком та зробити спільний час приємним і корисним. Німецький виробник кормів для собак та котів «Josera» завжди підтримує проєкти, де основними міссіями є розвиток pet-friendly культури та допомога тваринам. Цей фестиваль не залишився без уваги компанії. ТМ “Josera” стала головним партнером та спонсором заходу.

Популяризація каністерапії також є актуальною метою, оскільки саме такий вид теп-терапії показує високі позитивні результати у лікуванні депресії, тривожності, ПТСР та інших ментальних розладів. А це для українців є важливою сферою в часи повномасштабної війни, особливо для військових, їхніх родин, ВПО та людей, що постраждали від бойових дій.

Також на фестивалі будуть організовані лекції та майстер-класи з дресури, соціалізації, догляду й домедичної ветдопомоги для песиків. Відвідувачі отримають важливу інформацію, яка у непередбачуваних ситуаціях допоможе правильно відреагувати на події та навіть врятувати життя чотирилапому другові.

На “Поляні ВДНГ” 28 жовтня будуть розміщені фудкорт для людей, догкорт для песиків та ярмарок з різноманітними товарами для собак, фотозони, організовано конкурси, розіграші та лотереї. Зібрані кошти з благодійних акцій підуть на розвиток найбільшого притулку для тварин “Сіріус” і команди каністерапевтів військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0”.

Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition входить в ряд заходів від організаторів івент-агенції Holy Sweets, ІРЦ “База 4.5.0” та ТМ “Josera” з популяризації каністерапії і є третім фестивалем за рік. До цього власники собак могли відвідати фестивалі “Коргія” та “Woofstock”, що проходили на території спортивно-розважального комплексу “Х-Парк”.

Вхідний квиток на Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition

На фестивалі для усіх порід собак вхідний квиток потрібен тільки для песика. Члени родини або друзі до 5 людей можуть пройти безкоштовно. А для охочих, які не мають собаки, але мають бажання провести весело час, послухати лекції та знайти однодумців, можна придбати вхідний квиток окремо як онлайн, так і на місці проведення.

Купити квиток можна за посиланням: Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition 

Вартість квитка сьогодні: від 150 грн.

У день проведення фестиваля ціна за одного песика буде 650 грн, за двох — 1200 грн, за трьох — 1650 грн. Вхідний квиток для людей без собак 250 грн
Для власників 4 і більше собак — пишіть організаторам, щоб отримати спецтпропозицію.

Захисникам та їх родинам – безкоштовно!

Безмежно бути вдячними нашим козакам та козачкам, які боронять нашу країну, найменше, що ми можемо зробити.

Запрошуємо на Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition Захисників України, їхніх родин та вірних друзів-песиків за умови попередньої реєстрації та наявності документа, що підтверджує відповідний статус:

  • Родина Героя Небесної Сотні
  • Родина учасника Революції Гідності
  • Родина військового
  • Родина ветерана війни
  • Родина загиблого військового

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/MJ85Eqej2F3RJVNaA

Вистоїмо, поки буде міцною наша згуртованість! Слава Україні та Героям слава!

– івент агенція Holy Sweets