Чт. Лип 25th, 2024

На Київщині безкоштовно роздаватиму одяг: подробиці

Чер9,2023 #одяг #допомога #ВПО

У Броварах на території Київської області 9 червня безкоштовно роздаватиму одяг — йдеться про допомогу внутрішньопереміщеним особам, які постраждали від війни Росії проти України. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікував благодійний фонд “Добро України”.

Відомо, що допомога видаватиметься вимушеним переселенцям із зони бойових дій або окупації після повномасштабного вторгнення. Час видачі: 12:00 – 16:00. Адреса: м. Бровари, вул. Грушевського, 15 (вхід із боку парку). З собою обов’язково потрібно мати копії довідок ВПО себе та дитини.

Нагадаємо, що у Броварах під час воєнного стану триває будівництво молодшої ланки ліцею №10. Про це розповів Броварський міський голова Ігор Сапожко. За його словами, зараз підрядники активно проводять внутрішні оздоблювальні роботи. У навчальному закладі йде шпаклівка та підготовка під фарбування стін та стелі у майбутніх класних кімнатах. Підлога заливають стяжкою, що самовирівнюється, і готується укладання лінолеуму.

“Практично завершено монтаж та скління внутрішніх вітражів у класних кімнатах першого та другого поверхів закладу, встановлюються двері, проводиться укладання плитки на стінах та підлозі санвузлів. У просторій актовій залі вже змонтовано каркас сцени та трибун глядацької зони”, – розповів Сапожко.Related Post