Голова сільради на Київщині намагалася дати хабаря одному з місцевих депутатів задля того, щоб він припинив ініцювання перевірок використання бюджетних коштів.

Прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки затримала голову

сільради в той час, коли вона хотіла підкупити депутата тієї ж сільради сумою у 50 тисяч гривень.

“Установлено, що між однією з сільських рад Бориспільського району та приватним підприємством укладено договір щодо ремонту покриття автостоянки. Втім, з’ясовано, що підприємство побудувало нову автостоянку без відповідних дозвільних документів”, – повідомили у прокураторі Київської області.

Згаданий депутат неодноразово звертався з цього приводу до контролюючих органів, чим серйозно стривожив голову сільради та директора будівельного підприємства. Прокуратурою встановилено, що раніше жінка пропонувала цьому ж депутатові “відкати” у сумі 2% від суми кожного договору.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманій особі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/habar-daivtsyu-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/habar-daivtsyu-1-150x150.jpgadminБориспільКиївська областьБориспіль,хабарГолова сільради на Київщині намагалася дати хабаря одному з місцевих депутатів задля того, щоб він припинив ініцювання перевірок використання бюджетних коштів. Прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки затримала голову сільради в той час, коли вона хотіла підкупити депутата тієї ж сільради сумою у 50 тисяч гривень. “Установлено, що між однією...| Київської області та України | Kiev Time