Сьогодні глава відділення Радикальної партії Олега Ляшко в Фастові спійманий на хабарі в 70 тис. доларів США.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.

Правоохоронцями затримано голову земельної комісії Фастівської міської ради Київської області за вимагання 70 тис. доларів США хабара.

Депутат Фастівської міськради від Радикальної партії Олега Ляшка – «погорів» на хабарі у розмірі 70 тисяч доларів США.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Головного відділу у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (надання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням).

Депутат Фастівської міськради від Радикальної партії Олега Ляшка – «погорів» на хабарі у розмірі 70 тисяч доларів США.

Досудовим розслідуванням установлено, що депутат Фастівської міської ради, голова місцевого осередку політичної партії “Радикальна партія О. Ляшка”, голова земельної комісії Фастівської міської ради вимагав у голови релігійної організації неправомірну вигоду у вигляді 70 тис. доларів США за прийняття позитивного рішення міською радою та підпорядкованою йому земельною комісією щодо виділення в оренду релігійній організації території кладовища площею 1,5 га.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання частини неправомірної вигоди у сумі 15 тис. доларів США.

Зараз проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває – йдеться у повідомленні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/habarnik.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/habarnik-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналПодіїПолітикаСуспільствоГПУ,злочин,Олег Ляшко,Радикальна партія,Радикальна Партія Олега Ляшко,СБУ,фастів,Фастов,хабарСьогодні глава відділення Радикальної партії Олега Ляшко в Фастові спійманий на хабарі в 70 тис. доларів США. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган. Правоохоронцями затримано голову земельної комісії Фастівської міської ради Київської області за вимагання 70 тис. доларів США хабара. Департаментом з розслідування особливо важливих...| Київської області та України | Kiev Time