У Бориспільському районі  правоохоронці викрили злочинну групу на чолі з депутатом, які “заробили” понад 2 мільйони гривень на шахрайстві із земельними ділянками.

“За даними слідства, депутат однієї з територіальних громад Бориспільського району організував злочинну групу з метою заволодіння земельними ділянками на території району. Як виконавець він залучив голову садового товариства, державного кадастрового реєстратора та ще одну особу. Вони знаходили вільні від забудови ділянки на території садового товариства та підшукували їх потенційних покупців, розміщуючи відповідні оголошення з продажу землі в інтернеті”, – повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури.

У подальшому зловмисники виготовляли підроблені документи і оформлювали право розпоряджатись земельними ділянками на підставних осіб. Згодом – відчужували їх покупцям. Отриманий “заробіток” вони розподіляли між собою. Загалом, у такий спосіб порушники заволоділи понад двома мільйонами гривень.

Перший заступник керівника прокуратури Київщини Андрій Сваток уточнив, що до складу злочинної групи також входили голова садового товариства, державний кадастровий реєстратор та ще одна особа.

Депутату і трьом його спільникам повідомили про підозру за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

“Організатору обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 2 млн грн”, – додав Сваток.

Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі.

Фото: Київської обласної прокуратури.