У Київській області судитимуть підрядника, який “заробив” на ремонті укриття у дитячому садочку.

“Розслідуванням встановлено, що у лютому-квітні цього року між відділом освіти Переяславської міської ради та фізичною особою-підприємцем укладено договір про надання послуг з ремонту укриття закладу дошкільної освіти міста Переяслав. Підрядник, звітуючи про результати виконаних робіт, вніс до офіційних документів неправдиві відомості, значно завищивши обсяги та вартість фактично виконаних робіт і підписав їх”, – повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури.

посадовець відділу освіти, у свою чергу, не перевірив належним чином проведені роботи і засвідчив відповідні акти своїм підписом. Саме на підставі цих документів було перераховано гроші підприємству-підряднику. Згідно з висновками будівельно-технічної та економічної експертиз з бюджету було надлишково перераховано майже 455 тисяч гривень.

Слідство за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем та службового підроблення завершено, а обвинувальний акт направлено до суду для розгляду про суті.

Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Фото: Київської обласної прокуратури.