У Київській області судитимуть директора комунального підприємства та підрядника, які “заробили” 3,2 млн. грн. на модернізації котельні в Білій Церкві.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що комунальне підприємство виступило замовником робіт з модернізації теплогенеруючого обладнання багатопаливної котельні у місті Біла Церква. Підрядна організація встановила старого зразка та менш потужний котельний модуль, ніж це передбачалося тендерною документацією”, – повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури.

Недостовірну інформацію про роботу та обладнання було внесено до відповідних актів. На підставі цих документів на рахунок підрядника перераховано бюджетні кошти. Внаслідок таких дій місцевому бюджету завдано 3,2 млн грн збитків.

Директор товариства легалізував кошти шляхом придбання майна для здійснення своєї господарської діяльності. Слідство, зокрема, за фактами розтрати чужого майна та службового підроблення завершено, а обвинувальний акт направлено до суду для розгляду посуті.

Зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність.

Фото: Київської обласної прокуратури.