У Білій Церкві стартувала реалізація проектів “Громадського бюджету”

У Білій Церкві розпочали реалізовувати проекти Громадського бюджету, які перемогли у 2017 році.

Так, нещодавно у приміщенні Білоцерківської бібліотеки №8, що розташована за адресою: вул.Леваневського, 55 у рамках реалізації проектів Громадського бюджету, старі вікна були замінені на нові енергозберігаючі.

Нагадаємо, що у 2017 році за підсумками голосування Білоцерківська бібліотека №8 стала одним із 12 переможців “Громадського бюджету” з проектом – Бібліоковоркінг “ЛІТЕRRА”. Завдяки реалізації проекту у Білій Церкву буде створено безкоштовний простір для людей, які розпочинають власну справу або кар’єру, умови для ділових переговорів, спілкування, арт-зустрічей, відпочинку, читання книг у паперовому чи електронному форматі.

За словами Любові Михайлюк, температура у приміщенні бібліотеки в зимовий період протягом останніх років не перевищує 9-10 градусів тепла. На даний час, у бібліотеці вже замінені вікна на п’ятикамерні металоплатискові профіля з двохкамерним склопакетом, які будуть надійно зберігати тепло у приміщенні. Після встановлення нових склопакетів, температура у бібліотеці піднялась до +20.

Наступним кроком у бібліотеці буде зроблено ремонт, після чого будуть куплені нові меблі. Тому, вже незабаром білоцерківці зможуть відвідати новий коворкінг, виставкову залу та місце для інтелектуальних зустрічей.

Бібліоковоркінг “LITERRA” може стати справжнім проривом у бажанні зробити місто більш культурним та освіченим.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/preview_5a9808e0e1665-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/preview_5a9808e0e1665-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБібліоковоркінг "ЛІТЕRRА",бібліотека,Біла Церква,Громадський бюджет,проектУ Білій Церкві розпочали реалізовувати проекти Громадського бюджету, які перемогли у 2017 році. Так, нещодавно у приміщенні Білоцерківської бібліотеки №8, що розташована за адресою: вул.Леваневського, 55 у рамках реалізації проектів Громадського бюджету, старі вікна були замінені на нові енергозберігаючі. Нагадаємо, що у 2017 році за підсумками голосування Білоцерківська бібліотека №8 стала одним...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *