Столичні перевізники заявляють, що проїзд в маршрутках може подорожчати через нові вимоги, які висувають до них у КМДА.

У КМДА оголосили про підготовку до конкурсу приватних перевізників на 15 міських маршрутів. В мерії запевняють, що вимоги до конкурсантів найжорсткіші, тож обмежитися тільки сучасним рухомим складом у них не вийде. Від потенційних учасників конкурсу вимагають облаштувати буси GPS-трекерами та валідаторами для єдиного квитка та забезпечити водіїв уніформою. За словами перевізників, всі ці вимоги можуть призвести до подорожчання проїзду в маршрутках.

Як повідомили у комунальній службі перевезень, документи на участь у конкурсі, який відбудеться 30 березня, подали вже 10 претендентів.

“Можна відзначити наявність значної кількості сучасних автобусів 2017 і 2018 років в заявках, що є позитивною для міста тенденцією”, — розповіли вони.

Йдеться про буси стандарту Євро 5 з електронним табло та низькою підлогою, що важливо для пасажирів з обмеженою мобільністю. Крім цього, окремою вимогою для перевізників буде встановлення валідаторів для єдиного квитка, який влада планує запустити в наземному громадському транспорті цієї осені.

“Це обов’язкова умова для всіх приватних перевізників, у яких закінчився договір, з якими був розірваний або для тих, хто хоче перейти на новий маршрут. Всі повинні будуть придбати нове обладнання та встановити його”, — заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Таким чином міська влада хоче вивести з “тіні” доходи від перевезень у приватному міськтранспорті, а також спростити спосіб оплати для пасажирів.

“Це дозволить пасажирам оплатити проїзд електронним квитком, карткою із системою PayPass. У них з’явиться єдиний спосіб оплати в будь-якому транспорті незалежно від того, комунальний він чи приватний”, — пояснив Давтян.

Що стосується інших нововведень, форми для водіїв і GPS-трекерів, переможці конкурсу повинні будуть запровадити їх у своєму парку протягом трьох місяців. За словами директора компанії-перевізника Миколи Бацана, впровадження всіх цих нововведень може призвести до подорожчання проїзду в маршрутках, мовляв, придбання та встановлення валідаторів, GPS-трекерів і навіть придбання форменого одягу для водіїв повинні окупатися.

“З впровадженням цих нововведень вартість проїзду може зрости на 1-2 гривні. Якщо ми хочемо користуватися якісними послугами, то повинні за це платити”, — вважає Бацан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/images.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/images-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКМДА,маршрутки,перевізники,проїздСтоличні перевізники заявляють, що проїзд в маршрутках може подорожчати через нові вимоги, які висувають до них у КМДА. У КМДА оголосили про підготовку до конкурсу приватних перевізників на 15 міських маршрутів. В мерії запевняють, що вимоги до конкурсантів найжорсткіші, тож обмежитися тільки сучасним рухомим складом у них не вийде. Від...| Київської області та України | Kiev Time