26 квітня о 02:41 до оперативно–диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу автомобіля в с.Ходосіївка по вулиці Печерського.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.

На місце виклику направлено два відділення 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини  смт.Чабани.

По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що вогнем охоплено 4 автомобіля. Пожежу було локалізовано о 03:25 та повністю ліквідовано о 03:44.

Внаслідок загорання вогнем знищено  автомобіль Toyota Prado та пошкодженно 3 автомобіля: Land Rover,  FIAT Punto та  GEELY Emgrand.

До гасіння пожежі залучалося 2 одиниці техніки, 5 чоловік особового складу. Причина виникнення пожежі на разі встановлюється.

viber_ima2ge.jpg viber_image.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/viber_image-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/viber_image-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиєво-СвятошинськийКиївська областьСуспільствоАвтомобілі,ГУ ДСНС,Києво-Святошинський район,пожежа26 квітня о 02:41 до оперативно–диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу автомобіля в с.Ходосіївка по вулиці Печерського. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області. На місце виклику направлено два відділення 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини  смт.Чабани. По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що вогнем охоплено 4 автомобіля....| Київської області та України | Kiev Time