Ср. Лип 24th, 2024
Дмитро Бутрій, Екс-заступник голови Херсонської обласної державної адміністраціїДмитро Бутрій, Екс-заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації
Дмитро Бутрій, Екс-заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації
Дмитро Бутрій, Екс-заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації

Колишній заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації та ставленик зрадника Віталія Булюка може бути причетним до здачі Херсонської області.

Мова йде про Дмитра Бутрія, який з січня 2019 року, виконував обов’язки 1-го заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації. З липня по серпень 2022 року, він був тимчасово виконувачем обов’язків голови Херсонської обласної державної адміністрації, замінивши на цій посаді Генадія Лагуту.

Тобто, у віданні вказаної особи, була повна інформація, відносно обороноздатності Херсонщини, за рік до вторгнення держави агресора.

Бутрій Дмитро Стефанович
Бутрій Дмитро Стефанович

Ще у 2019 році, Бутрія, неодноразово пов’язували та помічали у зв’язках з колишнім керівництвом СБУ Херсонської області, причетним до здачі Херсонщини, державі агресору. Також, Бутрій – є людиною та ставлеником агента ФСБ — Віталія Булюка, заступника голови Херсонської обласної ради. Так, з 2019 по 2021 роки, Дмитро Бутрій, багато разів був помічений на конспіративному офісі Віталія Булюка, на вказану зустріч його привозив особисто заступник обласного управління СБУ Кирило Рудський. 15 квітня 2019 року, видання «Политика.ks», вже робило про це публікацію.

Що обговорював Дмитро Бутрій з Віталієм Булюком та одним з керівників СБУ на конспіративному офісному приміщенні, залишається лише здогадуватись. Проте, причетність інших двох фігурантів до державної зради та відносини з агентами ФСБ держави агресора на сьогодні підтверджена. Сам Віталій Булюк, був завербований у 2015 році, за межами України. Позивний «Інженер». Йому Офіс Генерального прокурора України, вже пред’явив три звинувачення по ст. 111 КК України. Втік та переховується в Росії. На фото, якому Дмитра Бутрія привозять на аудієнцію до Віталія Булюка, будівля на вул. Кременчуцькій у м. Херсоні. В цьому приміщенні розпочала свою діяльність ТОВ «Авеллум Легас» в грудні 2015 року. Засновником ТОВ виступив син В.Булюка. в Цьому приміщенні була резиденція агента ФСБ Віталія Булюка і до нього їздили доповідати Дмитро Бутрій та Кирило Рудський.

Віталій Булюк
Віталій Булюк

Сам же Кирило Рудський довгий час працював у так званому відділі Т (захисту національної державності). Якийсь час навіть очолював його.

Кирило Рудськой у 2018 році допомагав Мангеру та Гордєєву організовувати мітинги.
Мав тісні зв’язки із гауляйтером Херсонщини Володимиром Сальдо.

Дружина Рудського Марина навіть розмістила офіс своєї юридичної фірми у офісному центрі «Кристал», що належить Сальдо. Вважається, що саме Рудський прикривав Сальда багато років перед спецслужбою. Очевидно, що не безкоштовно.

Володимир Сальдо, Кирило Рудской
Володимир Сальдо, Кирило Рудской

СБУ у Херсонській області, володіла повними доказами зради Віталія Булюка та зливу інформації про обороноздатність Херсонської області. Так, протягом значного часу одним з керівників СБУ Херсонської області був Катунін Олександр Васильович, який свого часу покривав колишнього губернатора М.Костяка та в подальшому через своїх ставлеників і Віталія Булюка. В окупації в Херсоні у 2022 році, Катунін їздив на роботу в супроводі орків. Сьогодні йому оголошено підозру за ст. 111 КК України «Зрада». На фото Катунін проводить нараду разом з Віталієм Булюком, тоді ще чинні посадовці.

Катунін Олександр, Віталій Булюк
Катунін Олександр, Віталій Булюк

Інші агенти ФСБ у лавах СБУ Херсонської області, та їх завербовані чиновники, визначені у рамках низки кримінальних проваджень злочинною схемою «Спрут» ФСБ на Херсонщині.

ФСБ у лавах СБУ Херсонської області - схема Спрут
ФСБ у лавах СБУ Херсонської області – схема: “Спрут”

Наразі, постає питання до Офісу Президента та правоохоронних органів, чому Дмитро Бутрій, який наразі займає посаду одного з заступників Херсонської обласної військової адміністрації та працює в прифронтовому місті Херсоні, повністю володіючий інформацією про військовий та оборонний стан регіону, й досі не відсторонений від займаної посади. Адже його зв’язки та відносини з його куратором Віталієм Булюком агентом ФСБ, а також таємні наради разом зі зрадниками з правоохоронних органів на конспіративних офісах колаборантів, дають пістави вважати що Дмитро Бутрій також пройшов вербовку у ФСБ та може бути агентом служби.

Невідомо, які завдання він отримував від В. Булюка, постійно приїзджаючи до нього у супроводі керівників СБУ у Херсонській області та чи не спілкується він і надалі зі своїм куратором.
Достовірно відомо, що Д.Бутрія, лобіювали на призначенні заступника голови ХОВА високі чини Служби Безпеки України у Херсонській області. Проте, чи мають вони відношенні до зрадників з цього відомства, на разі, редакції не відомо. Існуть лише об’єктивні дані та докази щодо тісної співпраці Дмитра Бутрія зі зрадником Віталієм Булюком до вторгнення держави агресора на територію Херсонської області.

= https://www.fttc.com.ua/Related Post