Лише за 10 місяців 2017 року в столиці сталося 66 дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв у стані алкогольного сп’яніння.

Кількість “п’яних ДТП” в Києві зросла – і це на тлі всеукраїнської тенденції до зниження статистики ДТП, які сталися з вини нетверезих водіїв. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє депутат Київради Олександр Пабат.

“Чим показове порівняння з минулим роком – влітку 2016 Верховна Рада збільшила штрафи за керування в нетверезому вигляді. Санкції стабілізували рівень подібних ДТП у Львівській області, знизили чисельність прецедентів і постраждалих у Харківський, Полтавській, Вінницкій областях (всі, хто любив ганяти під мухою переїхали в столицю?). Навіть Київська область суттєво покращила показники. Але не Київ. Автомобілісти столиці не готові економити на штрафах і відмовляти собі в задоволенні випити перед тим, як сісти за кермо”, – наголосив Олександр Пабат.

Так, за даними Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Нацполіції України, які Пабат наводить в своїй публікації, за 10 місяців 2017 року в Києві сталося 66 ДТП за участі водіїв у стані алкогольного сп’яніння, 87 осіб дістало травми, 2 особи загинуло. З наведених даних випливає, що кількість “п’яних ДТП” в столиці у порівнянні з минулим роком збільшилася, а в порівнянні з обласними центрами України, Київ займає малопочесне друге місце – після Лвівської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/98324563-737x492.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/98324563-737x492-150x150.jpegYuliyaКиївСуспільствоДТП,Олександр Пабат,п'яний за кермомЛише за 10 місяців 2017 року в столиці сталося 66 дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв у стані алкогольного сп'яніння. Кількість 'п'яних ДТП' в Києві зросла - і це на тлі всеукраїнської тенденції до зниження статистики ДТП, які сталися з вини нетверезих водіїв. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє...| Київської області та України | Kiev Time