Рівень озеленення дослідник з Німеччини визначав, аналізуючи супутникові знімки великих міст.

В дослідженні “European capital greenness evaluation”, яке провів Філіп Гартнер з Німеччини, Київ посів перше місце серед європейських мегаполісів за кількістю живої рослинності, обійшовши за цим показником Берлін, Рим, Мадрид, Москву, Лондон, Париж та Афіни.

Проаналізувавши супутникові знімки 43 європейських столиць, науковець ввів для визначення озелененості спеціальний індекс, який показує співвідношення живої рослинності на одиницю площі. Індекс Києва склав  0.389, завдяки чому місто посіло першу сходинку у списку серед мегаполісів. В той же час найзеленішою столицею Європи стало Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві після реконструкції відкрили одразу три сквери.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/244176.b.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/244176.b-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство"European capital greenness evaluation"Рівень озеленення дослідник з Німеччини визначав, аналізуючи супутникові знімки великих міст. В дослідженні 'European capital greenness evaluation', яке провів Філіп Гартнер з Німеччини, Київ посів перше місце серед європейських мегаполісів за кількістю живої рослинності, обійшовши за цим показником Берлін, Рим, Мадрид, Москву, Лондон, Париж та Афіни. Проаналізувавши супутникові знімки 43 європейських столиць, науковець...| Київської області та України | Kiev Time