Рух транспорту по вул. Олени Теліги поблизу станції метро «Дорогожичі» буде частково обмежено.

Про це повідомляє прес-служба КК «Київавтодор» на своїй сторінці у Facebook.

У зв’язку з продовженням робіт з капітального ремонту вулиці, буде частково обмежено рух транспорту поблизу метро у місцях виконання робіт у денний та нічний час доби.

Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

Нагадаємо, на Борщагівці обмежать рух транспорту на три дні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Dorogozhychah-obmezhat-ruh-cherez-remont-dorig.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Dorogozhychah-obmezhat-ruh-cherez-remont-dorig-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїметро Дорогожичи,ремонт дорігРух транспорту по вул. Олени Теліги поблизу станції метро «Дорогожичі» буде частково обмежено. Про це повідомляє прес-служба КК «Київавтодор» на своїй сторінці у Facebook. У зв’язку з продовженням робіт з капітального ремонту вулиці, буде частково обмежено рух транспорту поблизу метро у місцях виконання робіт у денний та нічний час доби. Комунальна корпорація...| Київської області та України | Kiev Time