Нд. Тра 19th, 2024

У Києві ремонтують 11 вулиць та розв’язок: де обмежений рух

У столиці тривають ремонти доріг і шляхопроводів. Першочергово дорожники виконують роботи на тих об’єктах, що розпочали оновлювати ще до повномасштабного вторгнення. Адже верхній шар не було влаштовано і це призводить до руйнування конструкції дорожнього одягу.

Як інформує КК «Київавтодор», завершальний етап робіт триває на Кільцевій дорозі, а саме на ділянці від пл. Одеської до вул. Територіальної оборони. У напрямку Одеської площі вже влаштували верхній шар покриття. Наразі тривають фінальні роботи в напрямку Жулянського шляхопроводу.

Для верхнього шару використовують щебенево-мастиковий асфальтобетон, який має покращені характеристики й підвищену зносостійкість. Гарантія на нове покриття – 5 років. У рамках капітального ремонту Кільцевої дороги оновлюють і вул. Композитора Лятошинського.

Нове покриття влаштовують і на вул. Ентузіастів. Зокрема, на проїжджій частині влаштували середній шар покриття й заасфальтували першу ділянку велодоріжки.

Також продовжується капітальний ремонт просп. Повітрофлотського. На вихідних влаштували нижній шар поблизу пл. Севастопольської. Окрім того, дорожники оновлюють покриття тротуарів й облаштовують велодоріжки.

На реконструкції Дегтярівського шляхопроводу вже забетонували 52 палі з 88. Невдовзі виконають їхнє випробування, далі влаштують ростверки й розпочнуть споруджувати нові опори.

Також продовжуються капітальні ремонти просп. Володимира Івасюка, вул. В’ячеслава Липинського, вул. Татарської, вул. Олександра Довженка, реконструкції вул. Трускавецької та розв’язки на перетині вулиць Полярної і Богатирської.

     

СПИСОК ВУЛИЦЬ, НА ЯКИХ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО РУХ:

  • до 25 липня – обмежили рух на Парковій дорозі в Песерьскому районі.
  • до 30 липня – через капітальний ремонт обмежили рух на вулиці О. Довженка у Шевченківському районі.
  • до 30 липня – обмежили рух на бульварі Лесі Українки, що на Печерську.
  • до 31 серпня – обмежили рух по вулиці Шовковичній, що у Печерському районі.
  • до 15 вересня – на мосту через р. Десенка (продовження Північного мосту) частково обмежили рух транспорту.
  • до 30 вересня – на Воскресенському проспекті (колишній бульвар Перова) частково обмежили рух.
  • до 30 вересня – на вулиці Пирогова проводять капітальний ремонт.
  • до 30 вересня – обмежили рух на вулиці Богдана Хмельницького через ремонт бруківки.
  • до 30 вересня – по вулиці Щербаківського, що на Нивках, проводять ремонт.
  • до 30 листопада – перекрили Дегтярівській шляхопровід, та змінили рух.


Related Post