Вт. Кві 23rd, 2024

У Києві обмежать рух на одному з мостів на десять днів

Сер24,2023 #Київ #міст

З двадцять четвертого серпня по друге вересня у столиці буде частково обмежено рух Північним мостом.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва у своєму Телеграм-каналі.

Проїхати мостом буде неможливо у бік лівого берега з правого. Київська міська державна адміністрація повідомляє, що працівники “Київавтошляхміст” будуть проводити аварійний ремонт плити мостового полотна.

У повідомленні Патрульна поліція Києва закликає водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та просить людей планувати свої маршрути заздалегідь.

Ремонт мостового полотна

Ремонт мостового полотна – це важливий і технічно складний процес, спрямований на збереження та підвищення безпеки та функціональності мостів. Основні етапи ремонту можуть включати наступні дії:

  1. Оцінка стану. Перш за все, проводиться детальний огляд мостового полотна, щоб визначити рівень пошкоджень та ступінь зношеності. Це допомагає розробити план ремонту.
  2. Виправлення дефектів. Виправлення тріщин, дірок, вибоїн та інших дефектів на мостовому полотні.
  3. Заміна зіпсованих елементів. Якщо певні частини мосту або мостового полотна є непридатними для використання, вони можуть бути замінені на нові.
  4. Ремонт бетону. Якщо міст має бетонне полотно, то може здійснюватися ремонт бетону – заповнення тріщин, розтріскувань та інших пошкоджень спеціальними матеріалами.
  5. Покриття. Встановлення нового асфальтного або іншого покриття мостового полотна.
  6. Зміцнення: В деяких випадках може бути необхідне зміцнення конструкції мосту або заміна старих матеріалів на більш міцні.
  7. Підсилення структури. Якщо міст вимагає підсилення, можуть використовуватися спеціальні методи і матеріали для підвищення його міцності.
  8. Тестування. Після завершення ремонту проводиться тестування, щоб переконатися в безпеці та функціональності моста.


Related Post