Різдво з копами!

Патрульна поліція для дітей влаштувала справжнє свято!

Різдво з усіма бажаючими дітьми і патрульною поліцією, як це було: діти катались та грались у справжніх поліцейських автомобілях на безпечних ділянках (зауважимо, що в автівках були дитячі сидіння), спілкувались та гуляли з офіцерами патрульної поліції, вживу побачити та перевірити на міцність їхнє спорядження (окрім зброї), були і коні копів.

“Різдво з копами” Катерина Белугина

Такий захід відбувся та ще впродовж завтра пройде у наступних містах України. Сьогодні акція відбулась у: Києві,Северодонецьку, Черкасах, Дніпрі, Миколаєві ,Тернопілі, Маріуполі, Чернігіві, Бориспільі.  Завта, 8 січня пройде у: Львові, Хмельницькому, Ужгороді, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кременчуку, Чернівцях, Херсоні, Сумах та у Харкові.

“Різдво з копами” Євген Зборовський

Це Україна, лялю, це Різдво з копами)) – так повідомляють про цей захід працівники Патрульної поліції України.

Різдво з копами
Різдво з копами

 

Різдво з копами
Різдво з копами

“Нині в багатьох містах України Патрульна поліція зробила свято для дітей. І говорячи про дітей, я не буду говорити за їх вік. В Києві на Володимирський діти могли одягти амуніцію, посидіти в автівці, натискати на різноманітні кнопки, їх катали з сиренами і просто спілкувалися. От так люди придумали і реалізували. Звісно, були якісь хейтери, але всі їхні аргументи розсипалися як вони бачили щирі і непідкупні емоції головних винуватців цього свята.
Сідаючи в автівку, дитина чула від патрульного: “Привіт, напарнику” . Це і є головний меседж. Ми напарники. В цьому і полягає суть #ThinBlueLine. А ще були коні, кавалерія вперед. Я був такий зачарований, що не встиг сфоткати.

Різдво з копами. Фото: Катерина Белугина, Євген Зборовський, Олексій Білошицький

В сусідній державі катали дітей в автозаках. Яка велика різниця. Х’юдж діференс. У нас Діти сиділи поруч. На одній лінії.
Дякую, Патрульна поліція, за людяність.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Козінчук

Використано відео та фото матеріали патрульних поліцейських Києва та Маріуполю: Євген Зборовський, Мартин Брест, Андрій Козінчук.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/26231096_10212842393909573_8099795199328299803_n.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/26231096_10212842393909573_8099795199328299803_n-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКиївКультураПодіїАндрій Козінчук,Євген Зборовський,Катерина Белугина,Мартин Брест,нова поліція,Патрульна поліція,Різдво з копами,свято для дітейРіздво з копами! Патрульна поліція для дітей влаштувала справжнє свято! Різдво з усіма бажаючими дітьми і патрульною поліцією, як це було: діти катались та грались у справжніх поліцейських автомобілях на безпечних ділянках (зауважимо, що в автівках були дитячі сидіння), спілкувались та гуляли з офіцерами патрульної поліції, вживу побачити та перевірити на...| Київської області та України | Kiev Time