“Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності, Печерська районна державна адміністрація у м. Києві та театр “КОРиФЕЇ” запрошують дітей і родини героїв Небесної сотні, родини постраждалих/поранених на Майдані та родини бійців АТО до участі у заході “Калита на Андріївські вечорниці”!” – про це повідомляється на сторінці Національного Музею Революції Гідності у соціальній мережі у facebook:

Саме під час Революції Гідності виникла традиція широкого відзначення народних свят новорічно-різдвяного кола в центрі столиці, в серці нашої України. Відстоюючи власні права та національну гідність, майданівці з особливою глибиною переосмислювали й утверджували власні глибинні традиційні цінності. Адже Майдан був не лише за політичну, а й за духовну свободу. Фольклорні гурти, музеї, науковці, активісти культури віднайшли на Території Гідності свої вдячні багатотисячні аудиторії.

Вечорниці на Андрія і є тим народним святом, в якому чи не найяскравіше можна проявити свою міць, відвагу, кмітливість. Свято Андрія – це свято неодруженої молоді, Калита у хлопців, ворожіння у дівчат – спроба заглянути у майбутнє. Тож не випадково в буремному 2013-му році, 13 грудня, Андріївські вечорниці вийшли на Майдан, щоб гуртом захистити своє майбутнє.

Кличемо вас калиту кусати, на коноплях ворожити, через хату чоботи кидати, гарний настрій мати!

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:
– Андріївські вечорниці з гуртом “Рожаниця”;
– Калита від гурту “Буття”;
– забави від Валерія Гладунця;
– показові виступи бою Гопак від вихованців Козацької лицарської школи.

ОРГАНІЗАТОРИ та ПАРТНЕРИ:
Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, театр “Корифеї”, Печерська районна державна адміністрація у м. Києві. Режисер свята — Галина Олійник.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Павільйон “Київська троянда”, Володимирський узвіз, 2-а — поблизу Театру ляльок і Музею води.

АКРЕДИТАЦІЮ ЗМІ здійснює прес-служба Національного Музею Революції Гідності:
[email protected], тел. (067) 508-26-39, (093) 503-72-88, (099) 717-59-95https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Natsionalnyj-Muzej-Revolyutsiyi-Gidnosti-Kalyta-na-Andriyivski-vechornytsi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Natsionalnyj-Muzej-Revolyutsiyi-Gidnosti-Kalyta-na-Andriyivski-vechornytsi-150x150.jpgadminЗроблено в УкраїніІсторіяКиївКультураПечерський районПодіїСуспільствоВолодимирський узвіз,Герої Небесної Сотні,Майдан,Національний Музей Революції Гідності,Свято Андрія'Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності, Печерська районна державна адміністрація у м. Києві та театр “КОРиФЕЇ” запрошують дітей і родини героїв Небесної сотні, родини постраждалих/поранених на Майдані та родини бійців АТО до участі у заході 'Калита на Андріївські вечорниці'!' - про це повідомляється на сторінці Національного...| Київської області та України | Kiev Time