19 травня о 04:18 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на відкритій місцевості, на вул.Наумова виникла пожежа.

На місце події негайно прибули вогнеборці 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, в автомобілі Chevrolet Aveo виникла пожежа з подальшим розповсюдженням вогню на поруч розташовані автомобілі Acura, Toyota та Subaru. О 05:29 бійці ліквідували займання.

В результаті пожежі автомобілі Chevrolet Aveo та Acura згоріли повністю, в автомобілі Subaru пошкоджено обшивку салону, лакофарбове покриття лівої сторони, задні оптичні прилади, лобове скло, в автомобілі Subaru пошкоджено лакофарбове покриття правої сторони, задні оптичні прилади, заднє праве колесо та бампер.

Загиблих та травмованих немає.

Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.

Повідомляє ГУ ДСНС України у м.Києвіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/327700-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/327700-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоавто,ГУ ДСНС,Київ,пожежа19 травня о 04:18 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на відкритій місцевості, на вул.Наумова виникла пожежа. На місце події негайно прибули вогнеборці 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, в автомобілі Chevrolet Aveo виникла пожежа з подальшим розповсюдженням вогню на поруч розташовані...| Київської області та України | Kiev Time