У ніч на п’ятницю, 6 липня, по столичній вулиці Ірпінській сталася пожежа, в результаті – були пошкоджені три автомобілі. 

Під час інциденту ніхто з людей не постраждав.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС Києва.

Машини перебували в дворі 25-поверхового будинку (вул. Ірпінська, 69-Б) поблизу метро Академмістечко. Першим спалахнула BMW. Саме вона постраждала найбільше та, як видно на опублікованих фото, фактично була зруйнована вщент. Далі вогонь перекинувся на сусідні два авто – Opel та Volkswagen.

Інформація про займання машин надійшла до рятувальників о 03:27. Пожежа не встигла поширитися далі: рятувальники о 03:47 локалізували її, а за десять хвилин загасили її повністю.

– Внаслідок пожежі автомобіль BMW вигорів повністю. В автомобілі Opel пошкоджено передню фару, бампер, капот, лакофарбове покриття. В автомобілі Volkswagen пошкоджено передні фари, дзеркало заднього виду, бампер, капот та лакофарбове покриття, – розповіли «надзвичайники».

Наразі причина пожежі не відома.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3f35310799a.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3f35310799a-150x150.jpgKiev-TimeКиївСуспільствоавто,Академмістечко,Київ,пожежаУ ніч на п’ятницю, 6 липня, по столичній вулиці Ірпінській сталася пожежа, в результаті - були пошкоджені три автомобілі.  Під час інциденту ніхто з людей не постраждав. Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС Києва. Машини перебували в дворі 25-поверхового будинку (вул. Ірпінська, 69-Б) поблизу метро Академмістечко. Першим спалахнула BMW. Саме вона постраждала найбільше та, як...| Київської області та України | Kiev Time