У зв’язку зі штормовим попередженням Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища нагадало киянам основні правила поводження в разі посилення вітру.

У четвер, 30 листопада, за прогнозами Укргідрометцентру в Києві столиці очікується посилення швидкості вітру.

“Київ. Посилення швидкості вітру до 15-24 метрів на секунду”, – йдеться у повідомленні.

За таких погодних обставин мешканцям столиці радять щільно закрити вікна, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти, на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, великих дерев та не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Управління з питань надзвичайних ситуацій рекомендує при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Нагадаємо, вчора, 29 листопада, через ожеледицю на дорогах столиці сталося більше 100 ДТП.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/97_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/97_main-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоГУ ДСНС,Укргідрометцентр,штормове попередженняУ зв'язку зі штормовим попередженням Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища нагадало киянам основні правила поводження в разі посилення вітру. У четвер, 30 листопада, за прогнозами Укргідрометцентру в Києві столиці очікується посилення швидкості вітру. 'Київ. Посилення швидкості вітру до 15-24 метрів на секунду', - йдеться...| Київської області та України | Kiev Time