Жартівнику загрожує до шести років позбавлення волі.

Ввечері 29 листопада правоохоронці та профільні служби шукали вибухівку в лікарні №7 в Святошинському районі Києва, про яку поліцію анонімно повідомили телефоном. Про це розповіли у відділі комунікації поліції Києва.

“На місце події негайно прибули представники структурних підрозділів поліції.
Евакуація осіб не проводилася. У результаті перевірки небезпечних предметів не виявили.
Правоохоронці встановили, що дзвінок із хибним повідомленням був здійснений з таксофону на вулиці Івана Мазепи”, – повідомили в поліції.

Наразі правоохоронці, знаючи, звідки було здійснено дзвінок, шукають телефонного терориста. За ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, у п’ятницю, 24 листопада, невідомі телефоном повідомили про “замінування” аеропорту “Київ”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/143.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/143-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналСвятошинський районлікарня №7,поліція Києва,телефонний тероризмЖартівнику загрожує до шести років позбавлення волі. Ввечері 29 листопада правоохоронці та профільні служби шукали вибухівку в лікарні №7 в Святошинському районі Києва, про яку поліцію анонімно повідомили телефоном. Про це розповіли у відділі комунікації поліції Києва. 'На місце події негайно прибули представники структурних підрозділів поліції. Евакуація осіб не проводилася. У результаті...| Київської області та України | Kiev Time