Один із лідерів світової автомобільної промисловості, концерн Volkswagen, експериментує із новим способом управління клімат-системою. Фахівці компанії тестують можливості голосового керування, і варто зазначити, випробовування проходять досить успішно.

Що це означає? Новий спосіб управління дозволяє управляти системою клімат-контроль, при якій немає необхідності торкатися кнопок, достатньо просто віддавати системі голосові команди. Нова кліматична система Smart Climate вже використовується на новому Golf. Вона дозволяє водію авто і пасажиру, вимовляючи попередньо встановлені команди, активувати відповідні налаштування. Наприклад, можна сказати «мені холодно» або «мені жарко», і система одразу відповідно відреагує. Також можна подати команду «охолодити ноги», «підвищити температуру на чотири градуси» або «свіже повітря» – і ваша проблема одразу буде вирішена. Якщо вікна автомобіля покрились інієм, буде достатньо передати системі, що вам потрібен «ясний вид» – і система розпочне відігрівати вікна вашого авто.

Варто зазначити, що команди, віддані системі Smart Climate, активують її тільки на певний, попередньо визначений у налаштуваннях, період. Після цього часу система повертає назад попередні налаштування автоматичного кондиціонера. Для розпізнавання особи, яка віддаватиме команди, в салоні автомобіля розміщений цілий масив мікрофонів. Саме з їх допомогою бортовий комп’ютер визначає джерело звуку і проводить розпізнавання особи, якій дозволене керування кліматичною системою.

Volkswagen Passat B7 – оренда сімейного авто в Києві

Світ прагне інновацій. Але на фоні новітніх досягнень одним із найважливіших залишається питання безпеки. Поняття «німецької якості» є сталим і беззаперечним, тому автомобілі Volkswagen завжди були і залишаються максимально безпечними, надійними та комфортними. Вам потрібне авто для сімейної подорожі чи для поїздки з друзями? Компанія РентДрайв пропонує оренду Volkswagen Passat B7 (2015 р.в.), який стане ідеальним варіантом для тривалої подорожі. Легкий в управлінні, динамічний та достатньо економний, Passat B7 задовольнить усі ваші вимоги стосовно комфортабельності, сучасного оснащення та порадує досить містким багажником, в який може поміститися 2-3 чемодани.

Речі спаковано? Тоді – до нас! Резервування прокату Volkswagen Passat в Києві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/vw-volkswagen-touareg-innenausstattung-1024x683.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/vw-volkswagen-touareg-innenausstattung-150x150.jpgadminКиївРекламаVolkswagen Passat B7,автопрокат,блог rentdrive автопрокат,новини VolkswagenОдин із лідерів світової автомобільної промисловості, концерн Volkswagen, експериментує із новим способом управління клімат-системою. Фахівці компанії тестують можливості голосового керування, і варто зазначити, випробовування проходять досить успішно. Що це означає? Новий спосіб управління дозволяє управляти системою клімат-контроль, при якій немає необхідності торкатися кнопок, достатньо просто віддавати системі голосові команди. Нова...| Київської області та України | Kiev Time