1.02.2020 будівельна компанія «Федорченко» – одне з найбільших, містоутворюючих підприємств Сум, відсвяткувала Ювілей.

Будівельна компанія «Федорченко» – це флагман будівельної галузі Сумщини. У сучасних будинках «Федорченко», які прикрашають практично всі райони нашого міста, в комфортних квартирах поліпшеного планування живуть десятки тисячі сумчан.

Привітати будівельників з святом приїхали меценати Сумщини та народні обранці.

Привітати колектив будівельної компанії «Федорченко» приїхав Народний депутат України Ігор Молоток.

З’явившись на світ в буремні 90-ті маленька фірма за короткий час стала флагманом будівельної галузі Сумщини. Тільки команда справжніх професіоналів, відданих своїй справі на чолі з сильним лідером могла досягти таких успіхів.

Сьогодні компанія має репутацію надійного і соціально відповідального забудовника, який втілює в життя мрії людей про власне житло. «Федорченко» – це знак якості, бренд, якому довіряють“, – зазначив Ігор Молоток, та побажав успіхів та розвитку: “Щиро бажаю компанії успіхів та стабільності, подальшого розвитку, нових цікавих проектів і розширення географії будівництва, щоби будинки від «Федорченко», як гриби після дощу, «росли» по всій України“.

Окрема подяка незмінному керівнику компанії Віктору Михайловичу, який, я впевнений, заслуговує на звання почесного громадянина Сум, адже десятиліттями працює над розбудовою міста, вкладаючи в роботу своє серце і душу. Дякую Берегині роду і компанії Людмилі Володимирівні. Не дарма кажуть, що за кожним успішним чоловіком стоїть жінка. Зі святом всіх, успіху і процвітання!” – привітав керівників компанії Ігор Молоток.

Будівельна компанія «Федорченко» – прогресивний забудовник і надійний партнер

30 років плідної роботи компанії «Федорченко» втілилися в сотні тис. м2 житла в Сумах, в торгові центри, фабрики, заводи, держустанови і навіть церкви! Варто підкреслити, що всі ці об’єкти здані в чітко встановлені терміни, а проекти будівель відповідають не тільки побажанням замовників, але і будівельним, і протипожежним нормам.

У кожному будинку реалізовані енергозберігаючі технології, а їх приміщення влаштовані з комфортом для відвідувачів і співробітників. Тому на Сумщині компанія «Федорченко» заслужено отримала статус надійного партнера, який цінує своїх клієнтів, завжди виконує взяті на себе зобов’язання і робить все для процвітання рідного міста та добробуту його жителів!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/Nardep-Igor-Molotok-pryvitav-flagmana-budivelnoyi-galuzi-Sumshhyny-z-yuvileyem.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/Nardep-Igor-Molotok-pryvitav-flagmana-budivelnoyi-galuzi-Sumshhyny-z-yuvileyem-150x150.jpgadminРекламабудівництво,Игорь Молоток,Ігор Молоток,Сумська область,Сумщина,Федорченко Віктор Михайлович1.02.2020 будівельна компанія «Федорченко» - одне з найбільших, містоутворюючих підприємств Сум, відсвяткувала Ювілей. Будівельна компанія «Федорченко» - це флагман будівельної галузі Сумщини. У сучасних будинках «Федорченко», які прикрашають практично всі райони нашого міста, в комфортних квартирах поліпшеного планування живуть десятки тисячі сумчан. Привітати будівельників з святом приїхали меценати Сумщини та народні...| Київської області та України | Kiev Time