Влада Києва прояснила ситуацію з аварійністю мосту Метро.

Стан мосту метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний», – коментує на своїй сторінці у Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян: визначення, надане йому за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.

Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року, – зазначає заступник голови КМДА.

Він додає, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки, – зазначив Дмитро Давтян.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1667be10821.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1667be10821-150x150.pngKiev-TimeКиївкапремонт,Киїі,міст МетроВлада Києва прояснила ситуацію з аварійністю мосту Метро. -Стан мосту метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний», – коментує на своїй сторінці у Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян: визначення, надане йому за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр. -Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу...| Київської області та України | Kiev Time