Проведено кілька десятків обшуків, вилучені зброя та документи.

Перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін розповів про перебіг другого етапу відпрацювання Києва та Київської області підрозділами кримінальної поліції центрального апарату Нацполіції та підрозділами ГУНП інших областей.

“Привітали» з новорічними святами та приділили прискіпливу увагу «поважним особам» з «видатною» кримінальною біографією: «злодіям в законі» «Нєдєлі», «Льорі Сумському» та «Хмело», злочинним кримінальним авторитетам Олегу «Бакинському», Юрію «Молдовану», «Мобілу» та ще десятку заїжджих гастрольорів”, – повідомив Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

Наразі проведено кілька десятків обшуків, вилучена зброя, документи. За результатами будуть призначені відповідні експертизи. Аброськін відзначив, що найбільший внесок в успішне проведення спецзаходів зробило керівництво кримінальної поліції ГУНП Києва.

“Для «злодіїв в законі» настали надважкі часи. Більше всього за своїх «злодіїв» переживають російські ЗМІ. За їх інформацією, кримінальні авторитети з РФ та інших пострадянських країн також опинилися під загрозою – потрапили під санкції США, як особи, які були викриті в свій час в участі та організацій транснаціональних злочинів”, – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна поліція України розпочала відпрацювання Києва та Київської області, покликане виявити осіб, що переховуються від відповідальності перед законом та осіб, причетних до скоєння тяжких злочинів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-29_10-49-57.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-29_10-49-57-150x150.jpgYuliyaКиївська областьКриміналНаціональна поліція України,поліція Київської областіПроведено кілька десятків обшуків, вилучені зброя та документи. Перший заступник Голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін розповів про перебіг другого етапу відпрацювання Києва та Київської області підрозділами кримінальної поліції центрального апарату Нацполіції та підрозділами ГУНП інших областей. 'Привітали» з новорічними святами та приділили прискіпливу увагу «поважним особам» з «видатною» кримінальною біографією: «злодіям...| Київської області та України | Kiev Time