Кримінальних авторитетів, затриманих поліцією під час “сходки” в Пущі-Водиці відпустили через те, що жоден з них на даний момент не перебуває в розшуку, а знайдена у них вогнепальна зброя виявилася легальною.

Всіх затриманих 26 листопада в Пущі-Водиці  на “сходці” кримінальних авторитетів відпустили після перевірки в поліції. Про це в ефірі каналу “112” розповів начальник управління Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

“Ми перевірили всіх осіб, 65 осіб були доставлені в районне управління, було вилучено декілька одиниць вогнепальної зброї. Хоча вона з дозволами, ми її вилучили для перевірок та проведення відповідних експертиз. Значна частина цих людей має кримінальне минуле, тому всі вони були перевірені на причетність до кримінальних злочинів і на те, чи перебували (перебувають) вони в розшуку… Враховуючи те, що неодноразово такі зустрічі переходили в якісь бійки або стрілянину, ми з профілактичними заходами провели перевірку”, – повідомив Крищенко.

Також у поліції зазначили, що із затриманих наразі ніхто не перебував у розшуку і не проходив по нерозглянутих кримінальних справах. Щодо вилученої у них зброї, то вона, за словами Андрія Крищенка, має пройти ряд експертиз. В поліції перевірять умови зберігання та правила перевезення зброї та з’ясують, чи не було її перероблено.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1511722646-4061.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1511722646-4061-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналАндрій Крищенко,кримінальні авторитети в Пущі-Водиці,поліція КиєваКримінальних авторитетів, затриманих поліцією під час 'сходки' в Пущі-Водиці відпустили через те, що жоден з них на даний момент не перебуває в розшуку, а знайдена у них вогнепальна зброя виявилася легальною. Всіх затриманих 26 листопада в Пущі-Водиці  на 'сходці' кримінальних авторитетів відпустили після перевірки в поліції. Про це в ефірі...| Київської області та України | Kiev Time