Київською місцевою прокуратурою №7 спільно з ГУ БКОЗ СБУ проведено спецоперацію на території Дніпропетровської області, в результаті якої викрито та припинено діяльність потужної нарколабораторіі з виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу метадон.

Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У межах розслідування, розпочатого за ст.313 та ст.307 КК України, проведено обшуки у приватному будинку у Кривому Розі, де проживали двоє фігурантів кримінального провадження.

У ході обшуків вилучено понад 10 кг вказаного наркотичного засобу, вартість якого на «чорному ринку» складає понад 10 млн. гривень, обладнання, а також прекурсори для виготовлення наркотичних засобів.

Слідство триває. Встановлюються інші особи, причетні до постачання сировини для виробництва наркотиків та функціонування нарколабораторії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/77717-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/77717-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналКривий Ріг,нарколабораторія,прокуратураКиївською місцевою прокуратурою №7 спільно з ГУ БКОЗ СБУ проведено спецоперацію на території Дніпропетровської області, в результаті якої викрито та припинено діяльність потужної нарколабораторіі з виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу метадон. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. У межах розслідування, розпочатого за ст.313 та ст.307 КК України, проведено обшуки у приватному будинку...| Київської області та України | Kiev Time