Мер Києва Віталій Кличко заявив, що з 10 серпня 2017 року оплата за паркову у столиці переходить на безготівкову форму оплати.

Водії зможуть скористатись паркоматами, sms або талонами на паркову. Про це заявляє прес-служба Київської мерії.

“А якщо хтось вимагатиме у вас готівку, сміливо дзвоніть у поліцію” – дружньо та неформально порадила одна з працівниць КМДА.

Мер столиці зауважив, що більшість водіїв та й киян бачать, розумі та усвідомлюють всю складність з парковкою у столиці. Автівки стоять майже скрізь на дорогах, тим самим вони займають по дві проїжджих смуги по бокам вулиць.

Через затори ситуація на дорогах столиці і так досить складна, а зайняті смуги запаркованими автомобілями її ускладнюють ще більше, проїхати деякими вулицями і без них досить складно. Кличко зауважив, що на жаль Верховна Рада так і не ухвалила законопроект стосовно врегулювання парковки. Законопроект вже понад два роки знаходитися на розгляді у Верховній Раді, і лише нещодавно він був прийнятий у першому читанні.

На сьогоднішній день, не має можливості виписувати штрафи безвідповідально паркуючимся водіям.

Сподіваюсь, що ця ситуація буде скоро вирішена, – добавив мер Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Parkovka-Kiyeva.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Parkovka-Kiyeva-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКультураСуспільствобезготівкова оплата,Київ,оплата парковки,паркингМер Києва Віталій Кличко заявив, що з 10 серпня 2017 року оплата за паркову у столиці переходить на безготівкову форму оплати. Водії зможуть скористатись паркоматами, sms або талонами на паркову. Про це заявляє прес-служба Київської мерії. 'А якщо хтось вимагатиме у вас готівку, сміливо дзвоніть у поліцію' - дружньо та неформально...| Київської області та України | Kiev Time