Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі посадовця прокуратури Київської області. 

Правоохоронці задокументували, що прокурор через посередника вимагав сто тридцять тисяч гривень з мешканця Київщини, чий родич обвинувачений у кримінальному провадженні. За цю суму зловмисник обіцяв сприяти у винесенні рішення суду, яким передбачене умовне засудження чоловіка.

На Київщині #СБУ викрила на хабарі прокурора

Співробітники спецслужби затримали посередника у одному з райцентрів області під час отримання частини хабара у розмірі сто чотири тисячі гривень. Одночасно у столиці був затриманий прокурор. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Затриманий співробітниками СБУ хабарник прокурор

Про це повідомляє прес-служба СБ Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/SBU.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/SBU-150x150.jpgКиївКриміналПодіїСуспільствовикрито хабарника,Київщина,прокурор,СБУСпівробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі посадовця прокуратури Київської області.  Правоохоронці задокументували, що прокурор через посередника вимагав сто тридцять тисяч гривень з мешканця Київщини, чий родич обвинувачений у кримінальному провадженні. За цю суму зловмисник обіцяв сприяти у винесенні рішення суду, яким передбачене умовне засудження чоловіка. Співробітники...| Київської області та України | Kiev Time