Сьогодні, 2 серпня 2017 року, в Україні відзначають 25-ту річницю ВДВ ЗСУ. В цей день –  День високомобільних десантних військ, у Києві вшанували загиблих «крилатих десантників».

Панахиду у Володимирському соборі відслужив єпископ Кримський Климент. Загиблих побратимів вшанували бійці-десантники у Житомирі, Краматорську та інших містах України. Самі бійці нинішній день не вважають святом, який треба відзначати за радянською традицією, ба більше – вони пропонують перенести відзначення Дня високомобільних десантних військ на іншу дату.

 

Використано матеріали та відео: Радіо Свобода #radiosvoboda.orghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Panahidu-u-Volodimirskomu-sobori.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Panahidu-u-Volodimirskomu-sobori-150x150.jpgКиївВійна з РосієюЗброя УкраїниКультураСуспільствоВДВ ЗСУ,ВДВ України,День ВДВ,Панахіда за ВДВСьогодні, 2 серпня 2017 року, в Україні відзначають 25-ту річницю ВДВ ЗСУ. В цей день -  День високомобільних десантних військ, у Києві вшанували загиблих «крилатих десантників». Панахиду у Володимирському соборі відслужив єпископ Кримський Климент. Загиблих побратимів вшанували бійці-десантники у Житомирі, Краматорську та інших містах України. Самі бійці нинішній день не...| Київської області та України | Kiev Time