Дизайнерка уже кілька років мешкає у Києві. Свій одяг Ісагус представляє у столиці уже не вперше. Для майстрині тема захисту довкілля є важливою.


Чорні сміттєві пакети, гумові рукавички і обгортки від цукерок, пляшечки з-під йогуртів – це лише деякі матеріали, з яких бренд Isagus Extroversions створює одяг та аксесуари.

Дизайнерка уже кілька років мешкає у Києві. Свій одяг Ісагус представляє у столиці уже не вперше. Для майстрині тема захисту довкілля є важливою.

Ісагус родом зі швейцарської Женеви, донедавна жила у Вашингтоні. Свій одяг вона представляла на масштабних арт-виставках, Нью-Йоркському тижні моди і навіть на інаугурації екс-президента США Барака Обами у 2013 році. Колекція Obamania створена з агітаційних плакатів Обами, які Ісагус знайшла дуже естетичними. Команда американського президента зацікавилася проектом і запропонувала представити його під час інаугурації, що і було зроблено.

«Роблю не колекції, а візуальні історії про все, що мені не подобається на планеті: зброя, забруднення довкілля тощо, – каже Ісагус. – Кожна сукня має ім’я, історію та посил, що доносить до людей. І я намагаюся проникнути у світ моди, адже мене запрошують на тижні моди, щоб розповісти людям, як краще споживати різні ресурси. Моя робота – не стільки дизайн, скільки перформанс. У молодості я була дуже сором’язливою, і це – спосіб висловити те, що всередині мене, без слів».

Повідомляає:  УНІАНhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pokaz-eko-odyagu.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pokaz-eko-odyagu-150x150.jpegКиївКультураеко одяг,Ісагус,мода,одяг,одяг з сміттяДизайнерка уже кілька років мешкає у Києві. Свій одяг Ісагус представляє у столиці уже не вперше. Для майстрині тема захисту довкілля є важливою. Чорні сміттєві пакети, гумові рукавички і обгортки від цукерок, пляшечки з-під йогуртів – це лише деякі матеріали, з яких бренд Isagus Extroversions створює одяг та аксесуари. Дизайнерка уже...| Київської області та України | Kiev Time