Сайт дозволяє не тільки уточнити дані про своїх родичів, але і дає можливість побудувати генеалогічне дерево своєї родини.

20 червня українські розробники запустили найбільшу онлайн-базу мешканців країни (лінк на сторінку у Фейсбук) Pra.in.ua, що дозволяє відстежити свій родовід між 1650 і 1920 роками.

Станом на червень 2017 року база проекту налічує 2,5 мільйони осіб. Передбачається, що до початку 2018 року вона збільшиться до 3 мільйонів, а в 2019 — сягне 4 мільйонів.

Доступ до бази є безкоштовним, а всі витрати на створення порталу, його адміністрування, технічну підтримку і наповнення здійснюються виключно за рахунок пожертвувань з боку користувачів сайту.

На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль, після чого користувач зможе сформувати власне родове дерево.

Керівник проекту Ігор Гошовський зазначив, що основна перевага ресурсу полягає в тому, що там міститься добре пророблений, відфільтрований контент про жителів України.

«Це — не тільки українці, а й євреї, поляки та представники інших національностей, які жили на території України в період 1650-1920 років», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що найближчі два тижні Pra.in.ua буде функціонувати в режимі бета-тестування, тому в роботі можливі збої.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/genaologichne-derevo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/genaologichne-derevo-150x150.jpgКиївКультурагенеалогічне дерево,профіль,пходження,родовідСайт дозволяє не тільки уточнити дані про своїх родичів, але і дає можливість побудувати генеалогічне дерево своєї родини. 20 червня українські розробники запустили найбільшу онлайн-базу мешканців країни (лінк на сторінку у Фейсбук) Pra.in.ua, що дозволяє відстежити свій родовід між 1650 і 1920 роками. Станом на червень 2017 року база проекту налічує...| Київської області та України | Kiev Time