Український учень, вихованець Малої академії наук України Микола Іванченко здобув золоту нагороду на олімпіаді GENIUS, що проходила у місті Освего (штат Нью-Йорк) у США.

Хлопець презентував винахід, що допоможе очищувати воду від нафтопродуктів.

За словами Іванченка, його гідрофобний адсорбент збиратиме тільки нафту, а воду відштовхуватиме.

Винахід українця збирає нафту у грудочки, які можна прибрати з водойми будь-яким механічним способом й відправити на нафтопереробне виробництво. Адсорбент може набрати у сім разів більше рідини, ніж його вага.

Зазначається, що українця запросили на ще один міжнародний науковий конкурс у Тунісі «І-Fest», куди він потрапить одразу на фінальний етап.

Раніше учні МАН вже отримували перемогу на олімпіаді GENIUS. Так, У 2015 році школяр Самуїл Кругляк здобув «бронзу» із проектом «Отримання електроенергії з атмосфери».

Олімпіада GENIUS — це один із найбільших наукових конкурсів, у якому, крім США, беруть участь школярі з усього світу. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь понад 750 учасників.

Повідомляє: прес-служба Міністерства освіти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/olimpiadia-GENIUS.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/olimpiadia-GENIUS-150x150.jpgКиївЕкологіяКультураGENIUS,олімпіада,перемога,український,український школярУкраїнський учень, вихованець Малої академії наук України Микола Іванченко здобув золоту нагороду на олімпіаді GENIUS, що проходила у місті Освего (штат Нью-Йорк) у США. Хлопець презентував винахід, що допоможе очищувати воду від нафтопродуктів. За словами Іванченка, його гідрофобний адсорбент збиратиме тільки нафту, а воду відштовхуватиме. Винахід українця збирає нафту у грудочки, які можна...| Київської області та України | Kiev Time