У Києві помер заслужений діяч мистецтв України, 70-річний композитор Вадим Храпачов.

Про це повідомила прес-служба Національної спілки кінематографістів України.

Як відомо, композитор Вадим Храпачов помер після тяжкої хвороби 24 вересня. Церемонія прощання відбудеться 28 вересня у Будинку кіно.

Вадим Храпачов створив музику до сотні фільмів. Зокрема, він писав композиції для фільмів В’ячеслава Криштофовича, Романа Балаяна, Євгена Сивоконя та інших.

Його музика звучить у таких кінокартинах як: “Два гусари”, “Бережи мене, мій талісман”, “Ребро Адама”, “Одіссея капітана Блада”, “Польоти уві сні і наяву”, “Самотня жінка мріє познайомитися”, “Перед екзаменом”, “Своє щастя”, “Дрібниці життя” та інших.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/869834.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/869834-150x150.jpgКиївІсторіяКультураСуспільствоВадим Храпачов,композиторУ Києві помер заслужений діяч мистецтв України, 70-річний композитор Вадим Храпачов. Про це повідомила прес-служба Національної спілки кінематографістів України. Як відомо, композитор Вадим Храпачов помер після тяжкої хвороби 24 вересня. Церемонія прощання відбудеться 28 вересня у Будинку кіно. Вадим Храпачов створив музику до сотні фільмів. Зокрема, він писав композиції для фільмів В'ячеслава...| Київської області та України | Kiev Time