Киянам пообіцяли, що вода у будинках з’явиться о сьомій ранку.

Уже о сьомій ранку водопостачанням будуть забезпечені всі житлові будинки Києва. Заміну аварійного та застарілого обладнання на водопровідній станції “Крутогірна” провели успішно.

“Хочу запевнити, що ми вкладаємось у графік виконання ремонтних робіт, і вже завтра до сьомої години ранку усі об’єкти будуть з водою”, – запевнив гендиректор “Київводоканал” Дмитро Новицький.

Нагадаємо: у Київській міськраді попередили, що із 10 години ранку 30 березня до ранку 31 березня у столиці відбудеться наймасштабніше відключення водопостачання. Причина – ремонт на водопровідній станції “Крутогірна”. Там замінюють чотири одиниці запірної арматури, які перебувають в аварійному стані.

На заміну арматури “Київводоканал” виділив 4 мільйонів 200 тисяч гривень.

Станція подає воду до житлових масивів “Теремки”, “Виставка”, “Голосіїв”, “Батиєва гора”, “Чоколівка”, “Микільська Борщагівка”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/57d0264653daa-1024x640.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/57d0264653daa-150x150.jpegadminКиївПодіїСуспільствоКиянам пообіцяли, що вода у будинках з'явиться о сьомій ранку. Уже о сьомій ранку водопостачанням будуть забезпечені всі житлові будинки Києва. Заміну аварійного та застарілого обладнання на водопровідній станції “Крутогірна” провели успішно. “Хочу запевнити, що ми вкладаємось у графік виконання ремонтних робіт, і вже завтра до сьомої години ранку усі об’єкти будуть...| Київської області та України | Kiev Time