На Київщині чоловік потрапив під потяг. Свідками трагедії стали діти, які у той час переходили через міст. За словами місцевих мешканців, працівники станції вмить заховались.

Про це повідомляє УкропNews.

Звичайна подорож на електричці для киянина перетворилась на суцільний жах. Чоловік повинен був повертатись до Києва. На пероні станції втратив рівновагу і опинився під потягом.

“Коли він впав між платформою і цим електропоїздом, мабуть, вдарився, втратив свідомість і опинився в зоні, де локомотивна бригада не могла ні побачити, ні уявити, що він там знаходиться”, – зазначив начальник управління охорони праці та промислової безпеки ПАТ “Укрзалізниця” Валерій Сусленко.

Потяг рушив просто по чоловікові. Він залишився без обох ніг. Діти, які стали свідками події, з жахом спостерігали за тим, що відбувалося. Вони перші кинулися йому на допомогу.

Про той страшний випадок свідок Наталя написала у соціальній мережі. Її обурила поведінка працівників станції.

“Людина потрапила під потяг, ампутували обидві ноги. Він продовжує лежати на рейках, на платформі нікого, працівники станції сховалися, всі до одного. Водночас по тілу проїжджають товарні потяги, не порушуючи графіка, по мосту йдуть діти з музичної школи і спостерігають зверху за всім цим.”, – йдеться у дописі.

Свідки надали першу допомогу, згодом працівники у помаранчевих жилетах допомогли перенести чоловіка і перетягнути рани. Вже непритомного його доставили до центральної районної лікарні. Все, що він встиг повідомити це власне ім’я.

Потерпілий наразі перебуває у травматологічному відділенні лікарні. Лікарі коментувати його стан відмовляються, родичі теж проти. Поза камерою чоловік розповів, що перебував на пероні і хтось його штовхнув. І він тоді опинився між вагонами, ніхто цього не побачив і потяг рушив. Далі він нічого не пам’ятає.

Керівництво “Укрзалізниці” у діях своїх працівників помилки не бачить. У діях працівників “Укрзалізниці” в тих, що надавали йому допомогу, все було зроблено оперативно, викликали швидку допомогу і працівників поліції, – прокоментував Валерій Сусленко. На станції перебували лише контролер і касира, а в їх обов’язки не входить контролювати перон.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/new-24631-2013-10-08-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/new-24631-2013-10-08-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільство"Укрзалізниця",залізнична колія,Київщина,Нещасний випадок,чоловікНа Київщині чоловік потрапив під потяг. Свідками трагедії стали діти, які у той час переходили через міст. За словами місцевих мешканців, працівники станції вмить заховались. Про це повідомляє УкропNews. Звичайна подорож на електричці для киянина перетворилась на суцільний жах. Чоловік повинен був повертатись до Києва. На пероні станції втратив рівновагу і...| Київської області та України | Kiev Time