Кияни отримуватимуть на свої мобільні номери SMS, які сповіщатимуть їх про надзвичайні ситуації в столиці та їх локацію. Систему оповіщення презентували сьогодні, 3 листопада, в ході Форуму Kyiv Smart City 2017.

Ідея впровадження такої системи виникла ще в жовтні 2015 року – тоді в мерії столиці розповіли про тестування системи SMS-оповіщень. За рік, в жовтні 2016, Кабмін схвалив старт проекту. Сьогодні система запрацювала – учасники Форуму Kyiv Smart City 2017 отримали на свої мобільні номери пілотні SMS від Системи оповіщення.

“У нас запрацювала система смс-оповіщення про надзвичайні ситуації у місті Києві. Так, абонентам приходять смс-повідомлення про радіус та зміст події”, – заявив директор департаменту інформаційно-комунікаційних КМДА Юрій Назаров.

Наразі відомо, що Система впроваджена КМДА у співробітництві з оператором “Київстар”, її технічний супровід забезпечують департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство “Інформатика”.

 



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/sms-alert1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/sms-alert1-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоKyiv Smart City 2017,КМДА,система смс-оповіщення про надзвичайні ситуаціїКияни отримуватимуть на свої мобільні номери SMS, які сповіщатимуть їх про надзвичайні ситуації в столиці та їх локацію. Систему оповіщення презентували сьогодні, 3 листопада, в ході Форуму Kyiv Smart City 2017. Ідея впровадження такої системи виникла ще в жовтні 2015 року - тоді в мерії столиці розповіли про тестування системи...| Київської області та України | Kiev Time