“Київзеленбуду” доручили підготувати наказ про посилення контролю за охороною та збереженням видів ранньоквітучих рослин і рослин, які занесені в Червону книгу України.

В Київському метрополітені з’явиться соціальна реклама, яка закликатиме жителів столиці не продавати та не купувати першоцвіти. Про це повідомили в прес-службі Київради.

“Згідно з дорученням профільної комісії, управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища спільно з Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київради (КМДА) повинні підготувати макети і текстові повідомлення соціальної реклами для розміщення в Київському метрополітені”, – сказано в повідомленні.

В той же час “Київзеленбуду” доручили підготувати наказ про посилення контролю за охороною та збереженням видів ранньоквітучих рослин і рослин, які занесені в Червону книгу України. Контроль за запобіганням і припиненням таких правопорушень покладено на районні адміністрації.

Варто зазначити, що навесні кожного року заради продажу знищується близько 100 тисяч рідкісних квітів, серед яких першоцвіти, білоцвіт, сон-трава, черемша та інші.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вже навесні 2018 року в Києві має поменшати вуличної реклами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1488965751_0091.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1488965751_0091-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКиївський метрополітен,КМДА,КП "Київзеленбуд",першоцвіти,соціальна реклама'Київзеленбуду' доручили підготувати наказ про посилення контролю за охороною та збереженням видів ранньоквітучих рослин і рослин, які занесені в Червону книгу України. В Київському метрополітені з'явиться соціальна реклама, яка закликатиме жителів столиці не продавати та не купувати першоцвіти. Про це повідомили в прес-службі Київради. 'Згідно з дорученням профільної комісії, управління екології...| Київської області та України | Kiev Time